WYCIECZKI

ROK SZKOLNY 2021/2022

MAGIA KOLORU – WYCIECZKA KLAS 4A I 4B
13 kwietnia klasy czwarte odwiedziły Funzeum w Gliwicach. Ilość koloru i światła spowodowały istny zawrót głowy. Ale czy taka nie powinna być wycieczka? 😀

/21 kwietnia 2022 r./

WIOSENNE WYJŚCIE KLASY 5A
Dnia 24.03 odbyło się wiosenne wyjście klasy 5a z wychowawcą Panią Agnieszką Paduszek i opiekunem Panią Renatą Gronik. Świętowaliśmy również „Europejski Dzień Lodów Rzemieślniczych”.

/5 kwietnia 2022 r./

WYCIECZKA KLASY IC
Uczniowie z klasy 1c odkryli tajemnice pracy górnika – w rybnickim Muzeum dowiedzieli się jaką trudną pracę wykonują każdego dnia oraz przekonali się m. in. jak ciężkie były dawne lampy górnicze czy „czarne złoto”. Dzieci także mogły podziwiać dzięki miniaturom najstarsze oraz niektóre zapomniane już zawody.

/1 grudnia 2021 r./

WYCIECZKA KLAS 7C I 5B
Dnia 26 października 2021r., uczniowie klas 7c i 5b opuścili szkolne mury i wyruszyli w teren, by pogłębiać swą wiedzę z zakresu geografii, historii i przyrody. Otoczeni piękną aurą złotej polskiej jesieni, zwiedzali Pustynię Błędowską, górę Czubatkę oraz zamek w Ogrodzieńcu. Inicjatorką i przewodniczką wycieczki była pani Ludmiła Student, która raczyła uczestników ciekawostkami dotyczącymi zwiedzanych atrakcji turystycznych. Uczniom w tej ciekawej przygodzie towarzyszyły panie: Renata Gronik, Marta Hawel, Sabina Wilim-Mierzwa, Magdalena Pilichiewicz i Ewelina Młynarska. Wycieczka, w miłej i bezpiecznej atmosferze, minęła szybko, jednak piękne wspomnienia zachowamy w pamięci na długo.

/4 listopada 2021 r./

WYCIECZKA KLAS 2A I 3B
Wycieczka klasowa – to jest to! Mogły się o tym przekonać klasy II a i III b, które 11. października pojechały wraz z wychowawczyniami panią Barbarą Gawliczek-Krząkałą, Aleksandrą Wojtas-Plisz oraz paniami Agnieszką Kolarczyk i Bogumiłą Bąkowską na wycieczkę do kopalni soli w Wieliczce. Po zwiedzeniu kopalni wyruszyli do miasta Kraka, gdzie zobaczyli Wawel, smoka wawelskiego, Kościół Mariacki oraz Sukiennice. Na koniec w towarzystwie krakowskich gołębi posilili się w McDonaldzie. Wycieczka była bardzo udana. Wszyscy wrócili z niej zmęczeni, ale zadowoleni.

/13 października 2021 r./

ARCHIWUM POPRZEDNIEJ EDYCJI STRONY WWW

WYCIECZKI