KONSULTACJE

KONSULTACJE DLA RODZICÓW W  ROKU SZKOLNYM 2022/2023
POKÓJ NAUCZYCIELSKI

12.09.2022 r.  poniedziałek, zebranie

18.10.2022 r.  wtorek

16.11.2022 r.  środa

5.12.2022 r.  poniedziałek, zebrania zagrożonych

14.12.2022 r. – środa, propozycje ocen i zebrania

5.01.2023 r. – czwartek

13.02.2023 r.  poniedziałek

14.03.2023 r.  wtorek

19.04.2023 r. – środa

18.05.2023 r.  czwartek, zebrania zagrożonych i rodziców ósmoklasistów

31.05.2023 r. – środa, propozycje ocen i zebrania

02.06.2022 r. – poniedziałek

Nauczyciele są dostępni dla uczniów i ich rodziców/opiekunów poza wymienionymi wyżej terminami po wcześniejszym umówieniu się poprzez dziennik elektroniczny. Planowanie spotkań ma na celu wyeliminowanie sytuacji, w której na daną godzinę przybędzie zbyt wielu zainteresowanych.

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELA
2022/2023

L.P.Nazwisko i imięTermin
 1Bąkowska BogumiłaCzwartek 10.45 – 11.45
 2Błońska-Juzek BeataCzwartek 11.30 – 12.30
 3Bujoczek AgnieszkaWtorek 10.40 – 11.40
 4Chrapkiewicz AgnieszkaPoniedziałek 10.40 – 11.40
 5Chrobok JolantaWtorek 10.35 – 11.35
 6Ciechan EwaPoniedziałek 12.30 – 13.30
 7Czech MartaWtorek 12.30 – 13.30
8Dąbrowska PaulinaWtorek 10.40 – 11.40
 9Draga IwonaWtorek 10.45 – 11.45
 10Dworowy ElżbietaPoniedziałek 8.00 – 9.00
 11Gawliczek-Krząkała BarbaraŚroda 13.30 – 14.30
 12Grabarczyk BarbaraWtorek 7.45 – 8.45
 13Gronik RenataŚroda 8.45 – 9.45
 14Hawel MartaPiątek 10.30 – 11.30
 15Horba InezWtorek 7.45 – 8.45
 16Kasperzec JolantaCzwartek 9.35 – 10.35
 17Kolarczyk AgnieszkaŚroda 8.50 – 9.50
 18Kopel EwaŚroda 13.45-14.45
 19Kopiczko DorotaWtorek 9.45 – 10.45
 20Kotwica DorotaPoniedziałek 12.30 – 13.30
 21Król KarolinaŚroda 13.30 – 14.30
 22Kudełko EwelinaŚroda 9.40 – 10.40
 23Kula GabrielaŚroda 10.35 – 11.35
24Kulik Agnieszka
25Konieczny Adrian
 26Łapeta IzabelaCzwartek 12.30 – 13.30
 27Łuc AleksandraPoniedziałek 8.00 – 9.00
 28Matczak JolantaPoniedziałek 10.30 – 11.30
 29Michalewska BogumiłaWtorek 7.55 – 8.55
 30Michalewski MirosławWtorek 7.15 – 7.45
 31Paduszek AgnieszkaPoniedziałek 11.30 -12.30
 32Pilichiewicz MagdalenaCzwartek 8.45 – 9.45
 33Plisz ZdzisławWtorek 14.00 -15.00
 34Podleśny FranciszekCzwartek 7.15-7.45
35Podleśny ZuzannaPoniedziałek 11.00 – 11.30. Wtorek 11.00 – 11.30.
 36Pukowiec JaninaŚroda 10.35 – 11.35
 37Rybarczyk MirelaWtorek 9.45 – 10.45
 38Seliga-Gruszka EmiliaCzwartek 10.45 -11.45
 39Student LudmiłaŚroda 9.45 -10.45
 40Tomaszewska MartynaŚroda 7.30-8.30
 41Waliczek AgnieszkaŚroda 7.50-8.50
 42Wieczorek JoannaCzwartek 8.40-9.40
 43Wilim-Mierzwa SabinaPiątek 12.30-13.30
 44Wojtas-Plisz AleksandraPoniedziałek 14.30 – 15.30
 45Woźnica MarzenaWtorek 15.30 – 16.30
 46Wuzik-Skorupa MonikaPiątek 11.30 – 12.30
 47Ziętek EwaPiątek 9.45 – 10.45
 48Zinkowska MartaŚroda 10.40 – 11.40
 49Klimek KatarzynaŚroda 11.30 – 12.30

Nauczyciele są dostępni w wyżej wymienionych terminach, jednakże ze względów organizacyjnych (w celu uniknięcia dublowania się wizyt rodziców w tym samym terminie), prosimy o wcześniejsze umówienie się z nauczycielem poprzez e-dziennik.