AMELIA OTREMBA Z BILETEM DO PARYŻA

Amelia Otremba uczennica klasy 8a od czerwca dzielnie walczy w programie You Can Dance Nowa Generacja. Początkowy etap liczył około 3000 młodych tancerzy, dziś Amelia jest już w ścisłej 8 wybitnych talentów.

Każda niedziela jest dla naszej uczennicy bardzo stresująca – odcinek na żywo, w którym program musi opuścić dwójka tancerzy.

7 listopada był odcinkiem, w którym uczestnicy tańczyli do przebojów Eurowizji. Nie był to jednak zwykły odcinek… taneczny talent Amelii został dostrzeżony, a nagroda zaskoczyła sama Amelkę – WYJAZD NA EUROWIZJĘ JUNIOR DO PARYŻA!

Spośród uczestników programu Sara James – reprezentanta Polski na Eurowizji Junior 2021 wraz z jurorami: Agustinem Egurrolą, Mishą Kostrzewskim, Klaudią Antos, Edytą Herbuś wyłoni jedną osobę, którą zabierze ze sobą na scenę Eurowizji i była to AMELIA OTREMBA!!!

Taneczny występ da Amelii możliwość zaprezentowania się przed wielomilionową, międzynarodową publicznością konkursu Eurowizji to dla młodego tancerza ogromne wyróżnienie i spełnienie marzeń.

Ale Kochani pamiętajmy, że program trwa nadal. Zostały jeszcze tylko 2 odcinki i finał. Reguły programu są jakie są… aby Amelka mogła tańczyć nadal, by mogła spełniać taneczne marzenia potrzebuje naszej pomocy.

Jak możemy jej pomóc? WYSYŁAJĄC SMSY.