RADA PEDAGOGICZNA

Przydział wychowawstw na rok szkolny 2021/2022

1a – p. Agnieszka Kolarczyk, p. Karolina Król, sala 41
1b
– p. Ewa Ciechan, sala MDK Ip,
1c
– p. Mirela Rybarczyk, p. Barbara Grabarczyk, sala 41
2a
– p. Barbara Gawliczek-Krząkała, sala MDK IIp
2b
– p. Katarzyna Klimek, p. Agnieszka Waliczek, sala MDK Ip
3a
– p. Jolanta Chrobok, p. Beata Błońska – Juzek, sala 36
3b
– p. Aleksandra Wojtas – Plisz, sala MDK If
4a
– p. Inez Horba, p. Aleksandra Łuc, sala  17
4b
– p. Bogumiła Michalewska, sala 16
5a
– p. Agnieszka Paduszek, sala 20
5b – p. Sabina Wilim – Mierzwa, p. Magdalena Pilichiewicz, sala  28
6a – p. Marta Czech, p. Dorota Kotwica, p. Monika Wuzik – Skorupa, sala 32
6b – p. Izabela Łapeta, sala 10
7a
– p. Marta Zinkowska, p. Joanna Pinoczek, p. Monika Wuzik – Skorupa, sala 31
7b
– p. Gabriela Kula, sala 24
7c
– p. Marta Hawel, sala 26
8a
– p. Romana Rożek, sala 22
8b
– p. Małgorzata Jędrejek, sala 21
8c
– p. Joanna Wieczorek, p. Dorota Kopiczko, sala 23

JĘZYK POLSKI
– mgr Mariola Reclik
– mgr Joanna Wieczorek
– mgr Marta Hawel
– mgr Agata Leonarska
– mgr Iwona Draga

HISTORIA
– mgr Mariola Reclik
– mgr Bogumiła Michalewska

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
– mgr Bogumiła Michalewska

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
– mgr Bogumiła Michalewska

JĘZYK ANGIELSKI
– mgr Marta Czech
– mgr Romana Rożek
– mgr Kula Gabriela
– mgr Emilia Seliga – Gruszka

JĘZYK NIEMIECKI
– mgr Hawel Marta

MATEMATYKA
– mgr Jolanta Kasperzec
– mgr Małgorzata Jędrejek
– mgr Izabela Łapeta

PRZYRODA
– mgr Izabela Łapeta

MUZYKA
– mgr Agnieszka Paduszek

TECHNIKA
– mgr Janina Pukowiec

PLASTYKA
– mgr Janina Pukowiec

INFORMATYKA
– mgr Agnieszka Bujoczek
– mgr Mirosław Michalewski

FIZYKA
– mgr Agnieszka Bujoczek

GEOGRAFIA
– mgr Ludmiła Student

W – F
– mgr Renata Gronik
– mgr Zdzisław Plisz
– mgr Jolanta Matczak

GIMNASTYKA KOREKCYJNA
– mgr Agnieszka Chrapkiewicz

RELIGIA
– mgr Bogumiła Bąkowska
– ks. Maciej Szumilak

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
– mgr Franciszek Podleśny

BIOLOGIA
– mgr Paweł Serafin

CHEMIA
– mgr Paweł Serafin

DORADZTWO ZAWODOWE
– mgr Marta Zinkowska

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY I PROWADZĄCY REWALIDACJE
– mgr Agnieszka Waliczek
– mgr Beata Błońska – Juzek
– mgr Karolina Król
– mgr Aleksandra Łuc
– mgr Ewelina Kudełko
– mgr Joanna Wieczorek
– mgr Mirela Rybarczyk
– mgr Gabriela Kula
– mgr Sabina Wilim – Mierzwa
– mgr Dorota Kopiczko
– mgr Marta Zinkowska
– mgr Inez Horba
– mgr Magdalena Pilichiewicz
– mgr Monika Wuzik – Skorupa
– mgr Ewa Ziętek
– mgr Dorota Kotwica