NASI NAJLEPSI

Rubryka Nasi najlepsi poświęcona jest najzdolniejszym absolwentom szkoły. Bieżące osiągnięcia naszych uczniów umieszczane są w dziale Konkursy.

JULIAN MANDRELA NAJLEPSZY ABSOLWENT ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Julian Mandrela otrzymał w trakcie uroczystej gali Stypendium Prezydenta Miasta Rybnika za bardzo wysokie wyniki w nauce, wielokrotne reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych oraz tytuł Finalisty w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Chemii. Serdecznie gratulujemy!

JULIAN MANDRELA - STYPENDYSTA

PIOTR MITURA – NAJLEPSZY ABSOLWENT ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Piotr Mitura z klasy VIIIa został wyróżniony  Stypendium Prezydenta Miasta Rybnika. Piotr uzyskał również tytuł Laureata w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki oraz tytuł Finalisty w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Fizyki. Serdecznie gratulujemy!

KAMIL ZNISZCZOŁ – NAJLEPSZY ABSOLWENT ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Kamil Zniszczoł z klasy VIIIb został wyróżniony  Stypendium Prezydenta Miasta Rybnika. Wyniki w nauce (średnia 5,4), zaangażowanie, skromność, empatia i wysoki poziom kultury osobistej przyczyniły się do nominacji Kamila oraz przyznania mu  zaszczytnej nagrody dla najlepszych uczniów.
Serdecznie gratulujemy sukcesu i  życzymy kolejnych!

KAMIL ZNISZCZOŁ - NAJLEPSZY ABSOLWENT
KAMIL ZNISZCZOŁ - DYPLOM